Yasal Uyarı ve Kişisel Verilerin Gizliliği

 Yasal Uyarı

İştebugibi – Emrullah Kandemir blog, Emrullah Kandemir’in kişisel web sitesidir. Bu sitedeki, bir başka web sitesine link verilmeyen ya da “alıntı” yapılarak kaynak gösterilmeyen tüm yazılar ve yazara ait yorumlar, herhangi bir kurumdan bağımsız olarak, sadece Emrullah Kandemir’in kişisel düşünce ve görüşlerini yansıtmaktadır. Herhangi bir politik misyonu veya toplumsal, sosyal ve siyasi bir kurum ile bağlantısı bulunmamaktadır.

Sitede, yazara ait olmayan ama yazar tarafından okuyucunun ilgisine sunulan içerikler sadece bir tanıtım bölümü ve kaynak site linki ya da doğrudan kaynağa atıf ile yer almaktadır. Yazara ait olmayan “alıntı”lar yazarın görüşünü yansıtmayabilir.

Bu sitedeki yazı ve yorumlar, yatırım danışmanlığı içeriği taşımamaktadır. Okuyucular, tüm yatırım kararlarını kişisel muhakeme süreçleri, risk algıları ve görüş açıları ile aldıklarını kabul ederler. Yatırım danışmanlığı konusunda yer alan soru ve talepler, web sitesinin amacı ve hukuki statüsü dışında  olduğu için kesinlikle yanıtlanmayacaktır.

Bu sitedeki yazılar, kaynak linki ve yazar adı verilerek paylaşılabilir. Yazılardan kısmi alıntı yapılamaz, yazıların içeriği değiştirilerek aktarılamaz. Yazılar, bütünlüğü tam ve eksiksiz olarak korunmak kaydı ile başka ortamlara aktarılarak yayınlanabilir. Yazarın, bir başka ortamda yayınlanmış yazısının kaldırılmasını isteme hakkı saklıdır.

Okuyucu yorumları; reklam amaçlı içerik, hakaret, aşağılama ve Türk Ceza Kanununda belirtilen suç unsurları taşıyamaz.

Bu web sitesinin bütünlüğünü bozarak, yazar adı ve kaynak linki belirtmeden yayınlayan gerçek ve tüzel kişiler bu eylemlerinden yasal olarak tamamen sorumlu olup,  bu gerçek kişi ve tüzel kişiliklere karşı derhal hukuki süreç başlatılacaktır. İntihal, fikir hırsızlığıdır ve Türk Ceza Kanunu çerçevesinde bir suç olarak tanımlanmıştır. 

Kişisel Verilerin Korunması

Bu site Google blogger altyapısı üzerinde yayınlanmaktadır. Okuyucu dilerse vereceği bir e-posta adresiyle siteye abone olabilmektedir. Okuyucu tarafından abonelik amaçlı verilen e-posta adresi site Google Blogger altyapısı üzerinde saklanmakta ve gene Google Blogger altyapısı ile içerik güncellemeleri bir e-posta ile okuyucuya iletilmektedir. Site sahibi / yazar abonelik e-postalarını amacı dışında hiçbir şekilde kullanmamayı ve site altyapısı dışında saklamamayı taahhüt eder. Google’in kendi altyapısında yer alan site ve bloglar aracılığıyla toplayabileceği kişisel verilere ilişkin politikası için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

GOOGLE, HİZMETLERİMİZİ KULLANAN SİTELERDEKİ VEYA UYGULAMALARDAKİ BİLGİLERİ NASIL KULLANIR?

 

Emrullah's bookshelf: read

İktisat ve Toplum Dergisi Sayı 126
Kürt İsyanları
Birikim, Aylık Sosyalist Kültür Dergisi, Sayı: 382 - 383
HBR Türkiye - Nisan 2021
Masalların Psikanalizi
Mali Çözüm - 163
Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Ekonomi Fikri
Militarist Modernleşme: Almanya, Japonya ve Türkiye
HBR Türkiye - Mart 2021
Mali Çözüm 162
HBR Türkiye - Şubat 2021
Ninatta'nın Bileziği
Birikim, Aylık Sosyalist Kültür Dergisi - Sayı: 376
Ferrari'sini Satan Bilge
Birikim - Aylık Sosyalist Kültür Dergisi - Sayı: 381
Birikim 378
HBR Türkiye - Ocak 2021
Kadro Hareketi
Parasal Zeka
Birikim 379


Emrullah Kandemir's favorite books »