Shoot Em Up – Hepsini Vur ya da Silah Reklamı İçin Nasıl Film Yapılır?

Silahla başlayıp silahla başa döner gibi biten bir film. Bende ki izlenim ise başlıktan. Bir silah reklamı yapmak istesen, nasıl bir film yaparsın?

Shoot Em Up – Hepsini Vur
  • IMDb Puanı 6.7
  • Yapım Yılı 2007
  • Ülke 
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 86 dakika
Yönetmen 
Senaryo Michael Davis
Shoot Em Up - Hepsini Vur karanlık bir mizah anlayışı olan, izleyicileri dur durak bilmeyen yüksek tempolu bir maceraya sürüklemeyi vaat eden, oldukça sıradışı ve yaratıcı bir aksiyon filmi. Clive Owen, dünyanın en sinirli ve sert mizaçlı adamıyken kendisini dünyadaki en masum şeyi yani yeni doğmuş bir bebeği korumakla yükümlü bulan Bay Smith’i canlandırıyor.
Smith ateşli bir çatışmanın ortasında, bebeği doğurtur. Kısa süre sonra anlar ki kimliği bilinmeyen bir güç bu bebeğe ilişkin tüm izleri silmek üzere, Hertz denen birinin liderliğindeki gizemli ve sonu gelmeyen bir tetikçiler ekibi göndermiştir. Sayısız kurşun ve akla gelebilecek her türlü ateşli çatışma arasında, Smith, DQ adında bir hayat kadınıyla güç birliği yaparak, oluşturdukları bu geçici ailenin tüm üyeleri kurşunlara hedef olmadan önce bebeğin hayatının neden tehdit altında olduğu muammasını çözmeye çalışır.
Herkes bebeğin ölmesini istemektedir. Esas soru ise şudur: Neden?


Yorum Gönder

0 Yorumlar